obchod@hacase.cz

Kde sídlíme

Zašová 817, 756 51 Zašová, Zlínský kraj, ČR

O nás


Historie HaCase sahá až do roku 1993, kdy Milan Halašta založil se svým bratrem firmu na zpracování polystyrenových obalů H-Tipol Halašta. Díky spojení rodinných zkušeností s výrobou obalových materiálů, zpracování dřeva a znalost CNC programování vznikl v roce 2008 HaCase, a to jako zkratka pro Halašta Case.

Výroba začala původně v garáží rodinného domu, posléze staré pronajaté hale, odkud jsme se v roce 2012 přestěhovali do naší vlastní, nově postavené výrobní haly. Výrobu jsme rozdělili na stolařskou dílnu, výrobu cases a finalizaci cases. Chvíli po přestěhování jsme investovali do IPUR technologie, díky které jsme schopni do cases vyrobit vložku přesně na míru výrobku, který se v nich převáží. Další investice přibyly v podobě CNC strojů, díky kterým jsme výrazně optimalizovali celý proces výroby a taky nám začalo pomalu docházet v dílně místo. Proto jsme s narůstající poptávkou výrobu v roce 2017 rozšířili o další halu, kde se přestěhovala i stolařská dílna, výroba PUR dílů i celá administrativa.

Dnes najdete naše sofistikované flightcases po celém světě, a to hlavně díky našemu zákazníkovi Robe s.r.o., pro kterého vyrábíme od samého počátku. Na naši stolařskou dílnu si zase určitě vzpomenete při návštěvě hotelu Soláň u Velkých Karlovic, na kterém jsme se velkým dílem podíleli.

HACASE s.r.o

Světoví, ale z Valašska. Ve výrobě flightcases patříme mezi největší výrobce v Evropě, srdcem jsme však stále rodinná firma z Valašska, která si zakládá na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti cookie. Používáním webu s tím souhlasíte. Více informací   Ok, rozumím