obchod@hacase.cz

Kde sídlíme

Zašová 817, 756 51 Zašová, Zlínský kraj, ČR

Flightcases


Potřebujete case, který přežije světovou tour nebo jen kufr, který ochrání Vaše milované klávesy? U nás jste na správném místě! Dle Vašeho přání Vám vyrobíme flightcase, hardcase, roadcase, rack case či přepravní kufr.

Výroba přepravních obalů je samým srdcem naší výroby a jako takovou jsme ji za dobu naší existence neustále vylepšujeme. Momentálně se naše výroba sestává z 6 CNC strojů, které jsou schopné case přizpůsobit přesně na míru Vašim představám včetně personifikace pomocí piktogramů či nápisů.

Po nařezání překližky na jednotlivé díly se case montuje do finální podoby a následně ho opatříme kováním, které zajišťujeme od německé firmy Adam Hall GmbH.

Case zevnitř zabezpečujeme dle přání zákazníka, či na základě potřeby přepravovaného výrobku. Vylepujeme je různými materiály – od polystyrénu, přes molitan, trocellen až po na míru vyrobenou PUR vložku.

Co nejčastěji chrání naše flightcases?

  • Osvětlovací techniku
  • Ozvučovací techniku
  • Mixážní pulty
  • Hudební nástroje
  • Pedalboardy
  • Citlivou elektroniku
  • Technické vybavení

Hlavní benefity našich cases

KNOWHOW

Výrobě flightcases se pod jménem HaCase věnujeme od roku 2008, naše zkušenosti s přepravními obaly a zpracováním dřeva ale sahají až do roku 1993

KVALITA A ODOLNOST MATERIÁLŮ

HaCase flightcases jsou po celém světě používány v extrémních povětrnostních podmínkách

PRECIZNOST ZPRACOVÁNÍ

Při výrobě si zakládáme na nejmenších detailech

BEZPEČNOST PRODUKTU

Využíváme jednu z nejmodernějších technologií na zpracování polyuretanové vložky, kterou vyrobíme na míru vašemu produktu

Obraťte se na nás

Přejete si bezpečně přepravit Váš produkt? Neváhejte nás oslovit, rádi Vám pomůžeme!

Napište nám